.

.

BWWNBY Камин Фенер и Батерија Управувана, Реални Пламен Ефекти,Вклучени Tabletop Камин Фенер Внатрешна/Надворешна Камин Светилка(Б)

BWWNBY Камин Фенер и Батерија Управувана, Реални Пламен Ефекти,Вклучени Tabletop Камин Фенер Внатрешна/Надворешна

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Направен од железо, смола, трајни, здрав, долг животен век.Напојува со 3 x AAA батерии (не се вклучени).Ретро Камин Дизајн : LED трепка и создава прекрасен пламен.Пламен светлина има симулација на дрво, јаглен.Изгледа дека вистински јаглен изгореници.Нека вашето срце се чувствувате топло и безбедно.Лесен за Употреба : Лесен за употреба, каминот фенер има јаже за бесење.Лесно да се откажам и да го носат, може да се постави било каде или да се става на подот.Нема досадни испреплетени кабли.Во однос на Безбедноста : Ние дизајнот на овој производ во комбинација со различни фактори.Најголемата карактеристика е без чад, flameless и не-блескавите.Не постои опасност од оган, чад или паѓање свеќи.Не грижете се за фаќање на оган.Тоа е безбедно да се користи во затворени простории и на отворено во близина на деца и домашни миленици, ефективно избегнување безбедносни опасности и други проблеми.Декорација и Подароци : Тоа е една убава форма и може да се користи како домашна декорација.Тоа исто така може да биде ставен во дневната соба, висеше на каминот, веднаш до прозорецот, на дрво или на коридор за да се создаде пријатна атмосфера за семејството.Ова ќе биде најдобар избор за одмор подароци и домашна декорација.Даде како подарок за роднини и пријатели, тоа ќе биде големо изненадување за да додадете убава глетка на нивната куќа.Боја : Б.

Деталните информации

Material:
Iron, Resin
Color:
Black
Types:
B, C(Different Appearance Design)
Size(LxWxH):
Type B:
About 12.5x12.5x20cm/4.92x4.92x7.87inch
Type C:
About 11x11x16.5cm/4.33x4.33x6.5inch
Light source:
LED
Powered by:
3pcs x AAA batteries (not included)
Package includes:
1pc x LED Charcoal Lantern :

Тие исто така купуваат со овој производ