.

.

BLKWHT Свети Jolly Божиќ Градина Знаме 12.5x18 Вертикална Двојно Двострано Зимски Одмор Двор Украси S999

BLKWHT Свети Jolly Божиќ Градина Знаме 12.5x18 Вертикална Двојно Двострано Зимски Одмор Двор Украси S999

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ЗНАМЕ ГОЛЕМИНА : Ова BLKWHT "Свети Jolly Божиќ Цитати" Градина Знаме е на мали, мини Градина големина (12.5"W x 18"H).ДВОЈНО ДВОСТРАНО : Шема на располагање и во двете страни.BLKWHT градина знамиња се печатени преку сублимација печатач и потоа топлина притисне на burlap кои може да бидат обесени внатре или надвор.МАТЕРИЈАЛИ : два слоја на burlap, времето и згаснат отпорни да ги задржи летање за многу сезони.ВКЛУЧУВА : САМО ГРАДИНА ЗНАМЕ, ЗНАМЕ СТОИ НЕ се ВКЛУЧЕНИ (Ова BLKWHT градина знаме за употреба со било која стандард градина знаме стои).OCCASSION : BLKWHT burlap градина знамиња совршен за секоја палуба, патио, тремот или veranda и да се направи шармантен декоративни извештаи за секој двор, тревник или градина.Овозможува да се направи вашиот двор и дворот се издвојува со нашата убава градина знаме, направен само на најдобар квалитет на материјалот.Тоа е одлична декорација за сите видови на дом, канцеларија settings!Овие одмор и сезонски знамиња се само правото големина за секој простор, како пред тремот, двор, градина, патио, тревник, дек, базен страна, езерото и дури и блиску до вашето поштенско сандаче стојат!Тоа е многу убав поздрав за луѓето во посета на вашиот дом.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ