.

Fillister Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Права ме

Решетка Комбинација.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.П

Име на производ : Титаниум Завртки; Пакет Содржина : 8pcs x Титаниум Завртка.Материјал : TA2 / GR2; Главна Боја :

Глава Висина : 0.312".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.250".Теми По Инч (TPI) : 20 Груб или парична Казна Те

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

Serrated Хексадецимален За Миење.Случај Појачани Прирабница И Завртки.Површинска Цврстина : Rockwell C 40 мин...

Овална Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Црна Оксид.Пр

Решетка Комбинација.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк По

Шефот на рака knob завртката е изработен од пластика, добра цврстина, силни антистареењето способност, ци

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 4.1".Пакет Ширина : 1.7".Пакет Висина : 5.5".Опис на производот Машина за

Станот Undercut Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк По

Големина : #632 X 3 / 8 инчи.Овална Глава, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & н

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните зав

【Висок Квалитет, од Нерѓосувачки】Овие Пан Главата Завртки се направени од 188 (304) не ' Рѓосувачки Челик к

Глава Висина : 0.176".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.190".Теми По Инч (TPI) : 32 Груб или Тема парична Каз

Прифатлива, висок квалитет fixings идеално погоден за употреба со материјали од 0,50.75 инчи дебела.Направени

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(вкупната должина).Метрички наво

#X 1024 11 / 2 Машина Завртки.Пан Главата.Drilled Spanner Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате Отпорни / Security

Станот 100° Филипс.Машина Завртка.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Крупни & Парична Казна Тема.

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)КОМПЈУТЕРИ x Филипс Завртка Капа; Тежина : 32g.Материјал : Пластика; Име На Производ :

Вкупна Големина : 12mm x 4.6 mm / 0.47" x 0.18"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Torx Анти Кражба Завртка.Материјал : 304 од

Вкупна Големина : 22mm х 8мм / 0.87" x 0.3"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Копчето Главата Torx Завртка.Материјал : 3

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Дупчиња диск има линеарна слот за у