.

.

На Noodley Деца Играчки за Момчиња LED Светло До Ракавици Сензорни Играчка за Деца со Аутизам Cosplay ноќта на Вештерките Костим Порибување Stuffers Возрасти 4 5 6 7 (Мали, Сини)

На Noodley Деца Играчки за Момчиња LED Светло До Ракавици Сензорни Играчка за Деца со Аутизам Cosplay ноќта

DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Медиум се вклопува 8, 9, 10, 11, 12 годишниот tweens.Совршен за одмор партии, денот на Благодарноста и други семејни настани.Едноставно отстранете ја батеријата табот по првата употреба и притиснете на копчето скриени под ткаенината.Види нивните очи светне со кул подарок од Noodley.ДАВАЊЕ на ПОДАРОК : малата големина е совршена за порибување stuffers, и блескав светла ќе се направи Божиќ дури и повеќе посебни.Држи малку раце топли Трик или Лекување и обезбедува ноќ време безбедност за пешачење и велосипедизам.Големина за деца на возраст од 4 и up Small одговара на деца на возраст од 4, 5, 6, 7 Medium се вклопува 8, 9, 10, 11, 12 годишниот tweens Large одговара на 13 години и нагоре.LED Ракавици не се водоотпорни.Направени од мешавина на висок квалитет на памук полиестер дека е мека, но силни.Ние се гордееме на највисок квалитет на производот и услугата на купувачи, нашата цел е задоволни клиенти.Во текот на ГОДИНАТА УПОТРЕБА : Направен од лесен памук дека е топло во зима и лесен доволно за летни ноќи.Секој ракавица доаѓа пре-натоварен со батерии плус бонус сет за екстра забава.Големина за деца на возраст од 4 и нагоре.Батеријата управува со 3 бои во 6 различни начини.Ние дизајниран бои на жалба и за момчиња и девојчиња со појавување на запалени beanie капи.Голем одговара на 13 години и нагоре.Дете доказ, светла остане стави!.Mitten е направен од памук што се протега да се вклопуваат.Ние слушаме нашите клиенти и нови за 2019 ние воведе заштитена облоги.Смислено избрани LED Светло бои за да одговара на нашиот ракавици, нашите црни ракавици LED Светла сјај црвена, зелена и сина.Го зграби некои од овие топли новина подароци!.Достапни во светло забава бои, овие LED beanies со poms се сигурни да се молам!.За да го замените батериите, едноставно користете го ноктот за да ја отстраните батеријата послужавник и се вчита во (2) нови некористени CR2016 батерии позитивни + страна нагоре.Нашата сина ракавици сјај црвена, бела и сина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ