.

.

Fintie футрола за Nintendo Switch Лајт 2019 - [Shockproof] Тешко Школка Заштитна Маска Торба со 15 Игра Картичка/2 Micro SD Картичка Слотови, Внатрешниот Џеб за Префрлање Лајт Конзола & Дод?

Fintie футрола за Nintendo Switch Лајт 2019 - [Shockproof] Тешко Школка Заштитна Маска Торба со 15 Игра Картичка/2

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Тешко ЕВА школка штити Nintendo Switch Лајт (2019 нова порака) од случаен пад, се намали и нула.Мека Microfibre Внатрешни работи ги штити Switch Лајт од секојдневниот носат и солза.Тоа НЕ ќе работат за Nintendo Switch 6.2-инчен 2017 Ослободување.Вграден-во Fastener Размавта да се зацврсти Switch Лајт, па тоа нема да се судираат со други работи, додека во случајот.Со Кревање на Рака се вклучени за да им помогне лесно отстранување на вашиот Switch Лајт од случајот.Две Складирање Лист whitch можат да се сместат до 15 игра картички и 2 micro SD картички.Еден Архивиран Мрежа Џеб кој може да се вклопат екстра кабли, слушалки и други мал, но суштински додатоци. *** Не можат да се приспособат на поголеми предмети, како на полначот.Преносни се Справи и Лесен Дизајн обезбеди удобно носејќи во секое време и насекаде.Сите околу двојно патент за максимална заштита, совршен за патување!.Дизајниран да се направи вашиот Nintendo Switch Лајт конзола и додатоци повеќе преносни & патување-пријателски. *** Nintendo Switch Лајт и додатоци не се вклучени!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ