.

.

Stalwart 75-BP1010 Електрична Ќебе Загреана 12V Поларните Руно Патување Фрли за Автомобил, Камион & RV-за Ладно време, Tailgating & Итни Колекции (Сива)

Stalwart 75-BP1010 Електрична Ќебе Загреана 12V Поларните Руно Патување Фрли за Автомобил, Камион & RV-за Ладно

DEN 718.80

Количина на стоки
Достапно на барање

АВТОМОБИЛ ПРИЛАГОДЛИВА - Ова мека, 12-volt електрична ќебе приклучоци во било кој автомобил, камион, ЏИП или RV запалка приклучок.Загрева брзо и престои на топло, се додека не го исклучите тоа.ДОЛГО МОЗОК - Опремени со 96-инчен-долго мозок, дури и патници во backseat може да остане атмосфера на ладно време патот патувања со овој загреан руно фрли.Ќебе огради лесно, па може да се чуваат во багажникот или во backseat без преземањето премногу простор.ЛЕСЕН И ТОПЛО Овој лесен авто ќебе има тенка жица која се уште дава исклучи топло и удобно топлина.Анти-пилула поларните руно материјал е одлична за ладно утро започнува и ќе остане мазна и пријатна за годините што доаѓаат.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Ова патување фрли е совршен ладното време додаток!Одлично за возило за итни случаи колекции, кампување и tailgating, тоа е внимателен подарок за вашите пријатели и семејството оваа зимска сезона.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Материјал : Анти-Пилула Поларните Руно.Димензии : (L) 59" x (W) 43".Должина На Кабелот : 96".Нега : Место чисти само - не машина за миење.Вклучува чување случај со рачки.Боја : Сива Plaid.Боја : Сива.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ