.

.

САД Поло Assn. Мажите Памук спортско Палто

САД Поло Assn. Мажите Памук спортско Палто

DEN 2160.00

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Модерната одговара две копче затворање, не се функционални четири копчето ткаенината детали.Рецка lapel.Градите велт џеб и размавта велт џебовите на предната страна. 4 внатрешните џебови.Двојно се пропустливи.Основана во 1890 година, U. S. Поло Assn.е владејачко тело за спорт на поло во сад.Се занесе себе си во исконски софистицираност, луксуз и удобност дека U. S. Поло Assn.производи се обезбеди.Што го заслужуваат најдоброто.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ