.

.

MQUPIN Кревет Risers се Надополни, Мебел Risers, Додава Висина 2 Цврст Челик Кревет Risers Тешки со Не се Лизга Подлога за Кревет Биро Троседот Табела Стол Лифтови 4Pack (Круг,Црна)

MQUPIN Кревет Risers се Надополни, Мебел Risers, Додава Висина 2 Цврст Челик Кревет Risers Тешки со Не се Лизга

DEN 369.60

Количина на стоки
Достапно на барање

✔Се зголеми просторот за складирање - висината на Кревет Столб е 7cm/2.76", и ритам длабочина е 2cm/0.79", која веднаш може да додадете 2 инчи/5cm висина на простор за складирање под креветот.Во исто време, тоа го прави на чистење на под мебел полесно, особено погоден за робот правосмукалка. ✔Се заштити Вашиот Хард Површини-Мебел risers се направени од цврст јаглероден челик и на дното на не-плетени ткаенини Дизајн.Секојдневна употреба и движењето на мебел може да биде оштетување на вашиот хард подни површини.Овие risers се заштити вашиот тврдо, керамичка плочка и линолеум подови од marring и гребнатини и без шум. ✔Високо квалитетни материјали - Ова Кревет Лифтови направени од цврст јаглероден челик, без гребнатини, големи носивоста, 4pcs можат да го издржат 2000kg. ✔Лесно да се инсталира - ритам на висина-зајакнување на перница е опремен со самолепливи, која може да биде силно да се вметнат.Само кора исклучете го задниот поклопец од висина-подобрување на перница и се држи на мебел нозете за да се обезбеди безбедно сместување на мебел нозе.Се обрне внимание на : дијаметар од 6cm не е погоден за заострените мебел нозе со мал дијаметар, кој може да биде навалена. ✔ Делокруг на примена - Нашите Каучот Risers погоден за кревети, софи, маси и столчиња во домови и канцеларии.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ