.

.

Lurrose Предводена Од Оптички Влакна Светлина Оптички Влакна Светлина Оптички Влакна Светилка Менува Оптичките Влакна Фонтана Ноќ Светлина Божиќ Влакна Светла (Божи?

Lurrose Предводена Од Оптички Влакна Светлина Оптички Влакна Светлина Оптички Влакна Светилка Менува Оптичките

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Погоден за Создавање на Десктоп Украси, Новогодишни Атмосфера.Карактеристичен и Исклучителна Симулација на Дрво Дизајн со Пријатна Боја и Светлина.Лесни за Преносни Движење.Неколку Бои Промени се Врти Автоматски кога е Вклучен.За Издржливи и долготрајни Употреба.Опис на Овој Објект е Направен од Премиум Материјалот за Издржливи и долготрајни Употреба.Исклучителна Симулација на Дрво Дизајн и Боја со Удобно Текстура Ќе се Обезбеди Нејзината Practicability и Популарност Меѓу Декоративни Користи на Божиќ.Совршен за Божиќ Внатрешна или Надворешна Декорација.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Пластика.- Големина : 6. 5 x 6. 5 x 12. 5cm.Пакет Вклучувајќи 1 x led елка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ