.

Направени со Висок Степен на Хируршки Нерѓосувачки Челик.Висок Квалитет Кутија заеднички.Идеален за Podi

Маникир за нега на сет : Може да ги исполни сите ваши рака се грижат, лице и нога нега потреби; многу погод

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Мали и преносливо, лесно да се отвори.Богати бои, стилски и убави.Нано позлата, крстот гром прстен засилу

Боја : Сребрена На Ѕвонење, Црвена Боја.Димензии : 13 x 7 x 1,5 см / 5.12" x 2.76" x 0.59"(L'*W*T).Име на производ : Лажни Пом

✿ КУПИ СО ДОВЕРБА : Мала големина помине clipper најдобар дизајн за директно намалување и спречување на ingrow

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Премиум Квалитет : Топ Квалитетни Нерѓосувачки Челик Направени, Трајни и Никогаш не Рѓа; Производ Голем

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Не ' рѓосувачки челик : Ноктите ножици.Маникир, педикир, итн.Маникир, педикир, итн 7 маникир и педикир груп

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Лесно може да се полнети во чанти и ранци, погодно за користење во секое време.Образецот е изработен од н

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

【Помине Clipper Сет од 3】Помине Clipper Сет содржи ноктот clipper, ноктот clipper, дијагонала помине clippers посебни ала

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се