.

.

LeapFrog Phonics Забава Животинско Автобус , Жолта

LeapFrog Phonics Забава Животинско Автобус , Жолта

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Скаут дискови светла жолта училишниот автобус кој на 26 шарени писмо копчиња кои доаѓаат жив, со уникатна и смешни ликови.Притиснете писмо копче во режимот за букви за да се слушне неговото име и звук.Имајте на единица чисти од бришејќи го со малку влажна крпа.Животно на владата воведува животно кое започнува со буква одбраната, нејзиното писмо звук и звукот на животните прави.Во игра на чекање, притиснете писма да им помогне на ликовите хоп исклучите автобус.Слушајте две забавна интерактивна песни, "Малото Кутре Имаше Автобус" и "Букви Се на Автобус" во музичкиот режим.Стил : Animal Автобус Хоп странство за писмо учење забава!Види Скаут се вози неговиот животински пријатели во светло жолта училишниот автобус кој на 26 шарени писмо копчиња.Се забавуваат децата со писмо и животински звуци, игри и музика со 4 различни режими на репродукција.Притисни на автобус да ги собереш патници и слушате 2 забавна интерактивна песни.Пак палење knob, притиснете го рог копчето и спин мушка ролери за повеќе претендираат игра!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ