.

.

Ралф Лорен Поло Mens Обичај Тенок Одговара Земја Поло - Пролет 2019

Ралф Лорен Поло Mens Обичај Тенок Одговара Земја Поло - Пролет 2019

DEN 1680.00

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Поло Ралф Лорен shield печ и круна извезена во право градите.Италија гума-печатени во центар пред.Гума-печатени во центарот назад.Потпис везени пони на левата градите.Кратки ракави, со шарени ребрести пливање.Дури и vented полите.Оваа трим верзија движења на фудбалски дресови со ексклузивен shield печ инспириран од италијански хералдика.Ребрести Поло јака со разлика од ѓубрето.Три-копче фуста со шарени со кои се соочува.Гумени копчиња. 100% Памук.Увезени.Покажете ја вашата земја гордост кога се носи овој уникатен обичај тенок одговара поло маица со Ралф Лорен.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ