.

.

VECELO Виткање ТВ Коцки Сет од 2, Снек Јадење Табели со Чаша Носителот, Погоден за Каучот, Кујна,Дневна Соба и Спалната соба,Стабилна Метална Рамка,Лесно собирање и Скла

VECELO Виткање ТВ Коцки Сет од 2, Снек Јадење Табели со Чаша Носителот, Погоден за Каучот, Кујна,Дневна Соба

DEN 1674.48

Количина на стоки
Достапно на барање

【Сигурни Стил】Оваа tasteful, индустриски стил ТВ фах обединува Х-во облик на база со рустик brwon particleboard, што резултира во уникатен изглед на деликатна шарм, која ќе го направи поздравниот во вашиот дом дали сакате matchy или разлика од кафе на маса, софа, фотелја или. 【Простор Спаси】Овие виткање маси сет од 2 се многу флексибилни.Секоја табела може да се здипли станот за складирање.Кога ви треба повеќе простор во вашиот дом, тоа трае само 2 чекори да се постави и да се создаде складирање или екранот површина. 【Разноврсна Употреба】Тоа е идеален за лаптоп работа, попладне чај време, исто така се одлични за дневна соба или во спалната соба, каде што им е потребна дополнителна табела простор.Чаша носителот дизајн ви обезбедува доволно простор за вашиот кафе, чај, пијат, закуски, вазна, итн. 【Сила и Трајни】стабилна челична рамка во X-форма и издржливи particleboard обезбеди силна поддршка-ние се стави на 110lb објект на маса-топ и тоа застана многу глатко. 【Она што Ќе Добиете за】Ќе добиете сет од 2 мултифункционален фах табели со индустриски дизајн, виткање дизајн совршен за мали простори.И ние, исто така, дава 2-годишна гаранција-слободни и 30 Ден парите назад политика за вас.Ако имате било каков проблем со ТВ маси, ве молиме контактирајте не директно.Боја : Селски Браун Оваа табела е добар придружник на каучот и е многу погодна за внатрешна употреба.Дали нејзината кујна, дневна соба или во спалната соба.Кога ќе се бразилецот, виткање маса може да обезбеди доволно простор за да се стави храна, овозможувајќи им на вас и вашето семејство да уживаат во добра скара време.На виткање маса е многу удобен за носење и чување.Ќе може да се движи до каде што сакате, без трошење премногу напор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ