.

.

Hanes Мажите Кратко Sleeve X-Temp Перформанси Поло

Hanes Мажите Кратко Sleeve X-Temp Перформанси Поло

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Или tagless или лесно да се отстранат со tearaway ознака за удобност.Светлина Челик 90% Памук,10% Полиестер.Краток ракав поло со тројца-копче фуста и етикетирање.Hanes X-Temp технологија суши побрзо, како на телесната температура се зголемува, помагање во одржување кул температура. 40+ UPF оценка за УВ заштита. 5.5-оз.ring-откачи памук смеса.Или лесно да се отстранат со tearaway ознака за удобност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ