.

.

2022 HP 22 Сите-во-Едно AIO FHD IPS Десктоп Dual-Core AMD Athlon Сребро 3050U 16GB DDR4 RAM меморија 512GB М. 2 NVMe SSD 1TB HDD HDMI RJ45 WiFi АС БТ веб Камера Звучник DVD Бела 10 Windows Pro w/ПОВТОРНО Додатоци

2022 HP 22 Сите-во-Едно AIO FHD IPS Десктоп Dual-Core AMD Athlon Сребро 3050U 16GB DDR4 RAM меморија 512GB М.

DEN 17232.00

Количина на стоки
Достапно на барање

【Моќни Перформанси со AMD Athlon Сребро 3050 U Dual-Core】AMD Athlon Сребро 3050 U Процесор, Dual-Core, 2.30 GHz Процесор (до 3.2 GHz, 4 MB Cache, 2-Јадра) ; AMD Radeon Графика Интегрирана Графика. 【Прилагодување】 Печат е отворена за Хардвер/Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите.Надградба на 16 GB 2400 MHz DDR4 Меморија 512 GB NVMe М. 2 SSD 8 X DVD-Писател Диск (DVD-RW). 【Екранот и Графика】Интегриран се прикаже : 21.5" дијагонала widescreen FHD (1920 x 1080) VA ZBD анти-отсјај WLED-позадинско осветлување на три-двострано микро-edge монитор. 【Конективност】2x Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате; 2x USB 2.0 Тип-А; 1x HDMI-од 1.4; 1xheadphone/микрофон комбо; 1x RJ-45(Интегрирани 10/100/1000 Gb E LAN); Realtek Wi-Fi 5 (1 × 1) и Bluetooth 4.2 комбо; HP веб-Камера со двојна низа дигитални микрофон. 【Рок e Digital Подобрување на】Надградба на Windows 10 Професионални; HP USB Црна жичен тастатура и глушец комбо опфатени; Внатрешни Зборуваат, HP Truevision HD приватност камера со интегриран двоен низа дигитални микрофон; 19.30 x 14.99 x 8.05 инчи, Тежина 12.6 кг; Слободни Рок e Digtial Додатоци, 1x HDMI кабел, 1x USB продолжување мозок, 1x Mouse Pad.Големина : 16 GB 512 GB SSD | Боја : снежана.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ