.

.

Националната Хардвер N221-960 2173BC Кука и Око Turnbuckle во не ' Рѓосувачки Челик

Националната Хардвер N221-960 2173BC Кука и Око Turnbuckle во не ' Рѓосувачки Челик

DEN 249.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овластен Замена за Стенли Хардвер Акции #N221-960. Дизајниран за затегнување или цртање заедно различни линии и кабли; Одлични за морски и други надворешни апликации.Хексадецимален тело овозможува олеснување на приспособување со рака или со клуч.Нерѓосувачки челик жица кука на едниот крај, окото на другиот крај.Екструдиран алуминиумско тело.Големина Име : 5/16" x 9".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ