.

.

Црна Едно Копче Тенок Одговара Tuxedo со Shawl Lapel со АЈК Behar

Црна Едно Копче Тенок Одговара Tuxedo со Shawl Lapel со АЈК Behar

DEN 9576.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Волна,Сатен.Супер 120s Луксузни Волна. 1 Копче Црна Shawl.Црн Сатен Lapel.Тенок Одговара.Центар Се Пропустливи.Сјај во оваа superfine 120s луксузни волна, чудесно прилагодени tuxedo од познатиот дизајнер Ајк Behar.Неговиот тенок одговара да го направи мора да има за денешниот современ човек.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ