.

.

Кол Хаан Потпис на Мажите Волна Кадифен Автомобил Грб со Прилог Лигавче

Кол Хаан Потпис на Мажите Волна Кадифен Автомобил Грб со Прилог Лигавче

DEN 3138.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Волна, 35% Полиестер, 5% Други Влакна.Увезени.Суво Чистење Само.Во прилог лигавче за дополнителна топлина.Сплетам јака уреденост.Мултифункционален џебови. 34 инчен автомобил грб со прилог лигавче и сплетам јака уреденост.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ