.

.

W WARMHOL 3 Инчен Црна Кревет Столб Тешки Мебел Risers Пластовидно Платформа Блокови за Dorm Каучот Кревет Троседот Стол, Маса, Сет од 4

W WARMHOL 3 Инчен Црна Кревет Столб Тешки Мебел Risers Пластовидно Платформа Блокови за Dorm Каучот Кревет Троседот

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие 3 инчен кревет risers се направени од високо-сила ABS Пластика која може да собере до 1000 кг / 2200 lbs.Кревет нозе одговара безбедно во вдлабнати кревет risers.Тоа е Издржлив,Стабилна,Здрав и Безбедност. 3 инчен висина лифт.Надворешните Димензии : 4-1/8"(W) x 4-1/8"(D) x 3-5/16"(H).Внатрешната Големина : 3-1/4" x 3-1/4" x 1/2".Изберете висина на вашиот кревет или друг мебел со 3 инчи (4 парчиња).Дава 3 инчи висина се зголеми, 6 инчи висина се зголеми или 9 инчи се зголеми кога се поставени.Даде опција да се најде оптимална висина за вашите потреби.Додава дополнителни висина/простор за складирање под кревети и мебел изработка на чистење на под мебел полесно (одлично за робот vacuums).Тоа може да го зголеми просторот за складирање под креветот, троседот, чаир и други мебел.Тие можат да бидат наредени заедно, кога не се користи за да се зачува простор.Зголемување на висината на вашите легла, couchs, armchairs, табели, софи и други тешки мебел, избегнување на рамена болка и вратот на болката предизвикана од ниска висина на мебел.За оние кои имаат проблеми со кој се издига од столови и кревети, овие кревет risers се обезбеди едноставен, но основна алатка за адаптивни живеење.Боја : За Рамни Нозе.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ