.

.

Modway Вешт Среден Век во Модерната Сомот Тапациран Tufted Акцент Рака Дневна Стол во Сива

Modway Вешт Среден Век во Модерната Сомот Тапациран Tufted Акцент Рака Дневна Стол во Сива

DEN 4080.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ткаенина.ЛУКСУЗЕН СТИЛ - Инспириран од средината на минатиот век, модерна и современа стилови, Вешти отелотворува доброто интрига со tufted дизајн и разгореа потпирачи за раце, што го прави трендовски ажурирање на дом или апартман.СОМОТ ТЕКСТИЛ - Тапациран во дамка-отпорни перформанси сомот, на Вешти акцент рака стол отелотворува шик изглед.Нејзината богата боја и luxe текстура му дава право на тоа прекрасен фокусна точка во дневната соба.ПОДДРШКА УДОБНОСТ - Една фотелја богат во стил и функција, Вешти брзо станува добро сакаше дневна место во вашиот дом со својот просторен длабочина, пространа низок профил, и густо поместена седиште.TUFTED ДИЗАЈН - Длабоко inset китки позајми самите да квадратен дизајн на Вешти.Секој tufted плоштадот обезбедува суптилни plumpness што открива репресирани, нежни сјај што го прави смел.СУПЕРИОРЕН ИЗГРАДБА - Изградена на издржи секојдневна употреба, овој цврсти, трајни акцент стол седи на врвот splayed црни борови дрва рамка со не-означување легура нога ракавите се заштити вашиот подови.Боја : Сива | Големина : Фотелја.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ