.

Издржливи : Оваа Салата Торба Drawstring Ранец Е Изработен Од Полиестер, Водоотпорен,Лесен За Чистење.Голем К

Здрав Полиестер Материјал : Направен Од ВисокоГустина Полиестер Ткаенини Кои Се Издржливи И Withstands Секо

Големина : 15.3 инчи (ширина), 18 инчи (висина).Направени од висококвалитет полиестер влакна, водоотпорен, св

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Drawstring Торба Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина со мрежа(100% полиестер ),силни и издржливи.Спорт Спортска Тор

Материјал Опис:Полиестер (Полиестер Влакна).Целосна Големина На Производот, Еден Двострано Печатење.П

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.66"Пакетот Вклучува : 6 x ноќта на Вештерките Drawstri

Големина : 18.5" L X 13.8" W(47x35cm).Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња мож

Свитлива И Супер Лесен : Тоа Може Да Се Здипли Во Себе Брзо.Sackpack Ширина : 14.1 инчи(36cm); Sackpack Должина : 16.5 инчи

Материјал : Тие Се Направени Од Полиестер Лесно Се Перат, Силни И Издржливи.Димензии : 14.2"X16.9" Инч.Нормалн

ЗГОЛЕМЕНА ИЗДРЖЛИВОСТ Во исто време,тоа може да биде укината во паралела за лесно носење.На drawstring за отв

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превоз

Уникатен Печат : На Drawstring Торба Е Печатена, Од Една Страна, Печатење Ефект Е Светла И Светла, И Телото Е Це

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Нашата drawstring торба за мажите и жените мерки 17"x14", која е доволно голема за вршење на

★ ДИМЕНЗИИ : 41cm x 34cm / 16.1"L x 13.3"В одлична замена за хартиените кеси, лесно да се носат Мини i Pad, книги, чадор,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Повеќе Бои Да Се Избере,С

Големи Димензии : Овие Нашата Спортска Торба За Мажи Со Големи Оддел Мерки 14.2 X 16.9 Инчен Која Е Доволно Го

Произведено во САД.Најлон обвивка.Drawstring затворање.Drawstring ранец, совршен за Салата,спорт, плажа,активност

СУПЕР ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ, НО ПРЕНОСНИ : Големината На Drawstring Торба Е 16.14 и делови""L X 6.88""W ВИСОК КВАЛИТЕТ САЛАТ

ДЕБЕЛА ПОЛИЕСТЕР МАТЕРИЈАЛ : Лесно се перат, рециклираат и издржливи.НЕРЕШЕНО КАБЕЛОТ ЗАТВОРАЧИ : Напра

ДЕБЕЛА ПОЛИЕСТЕР МАТЕРИЈАЛ : Лесно се перат, рециклираат и издржливи.НЕРЕШЕНО КАБЕЛОТ ЗАТВОРАЧИ : Напра

Големи Димензии : Овие Нашата Спортска Торба За Мажи Со Големи Оддел Мерки 14.2 X 16.9 Инчен Која Е Доволно Го

Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Печати на в

Пакет се вклучени : 12* Drawstring ранец со пред патент џеб.Дизајниран слушалки дупка за лесно слушање на движе

Големина : 39 X 41cm / 15" X 16".Материјал : Направен од Висок Квалитет На Полиестер, Нетоксични, Отпорни И Еднок

големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).ОкоФаќање На Божиќ / Роденден / Партија / Фестивалот / Партија Корист П