.

Прекрасен Дизајн : Модерен, за секоја бања или бањата, Мермер колекција ќе додадете современ допир на ва

Големината и стил се направи оваа работа може да е толку многу места низ вашиот дом.Транспарентна ѓубре

Совет : Поради различни монитори, на производот ќе имаат мала боја разлика, ве молиме да се разбере.Ве мо

На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Бл

Направени за Секојдневна Употреба Овој wastebasket е направен од тешкидолжност materilas кој обезбедува долготр

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Тоа може да биде ставен во соба не

Мерење на големина : 7.67" х5.11", за 1.06 литри капацитет ( 19.5 cm x13cm ).Направени од високо квалитетни пластични, д

Материјал : изработени од памук и полиестер супер мека памучна се вклопуваат, оваа симпатична grapihic tee ко

Европски стил керамички ѓубре сад.Исклучителна decals.Калциниран и ракаполиран, на глазура е мазна и нежна

Совршен во секој простор : Одлично во секоја животна средина, од комерцијални бизниси и ресторани, до ва

Големина : 22.5×22.5×16.5 CM,Боја : Црна,Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре каб

Големина : 22.5×22.5×16.5 CM,Боја : Сина,Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре каб

ДОМА ДЕКОР : Декоративни со модерна плетен дизајн и домот, бои за да се вклопуваат во темата на вашиот из

Супер издржлив дизајн и стилски изглед ќе го направи тоа совршено се вклопуваат никаде!ПРОИЗВОД КАРАКТ

Материјал : еколошки пластика, нетоксични и невкусна.заоблени рабови без burrs, без мирис, лесна за чистење

Тешки сад, Простор ефикасен и економичен, Валани прирабници додадете сила и се лесни за чистење, Пластич

Направени од Пауловнија дрво, дизајниран со прекрасни природни дрво текстура, тоа е цврсти и трајни про

Капакот може да се спречи ширењето на ѓубре мирис и да се спречи вашиот непослушен миленици од излегува

Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, со 3 вештачки дрвени нозе поддршка, погоден за сите дома стилови.Е

【ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】Ѓубре може да се направени од високо квалитетни нерѓосувачки ч

МУЛТИЦЕЛ : исто така, Може да се користи како канцелариски носителот на вашата студија или канцеларија,

Нежно разгореа, цилиндричен обликпопуларна големина за било која канцеларија или работа простор.Елега

Ѓубре за Отпадоци е Направен од Високо Квалитетни Pp Пластика,Не е Лесно да се Оштети.Аглите Се Мазни и Бр

Тоа е многу погодна да се користи и како кујна или купатило ѓубре од дома за рециклирање и ѓубре.Тоа можа

Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна

На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или ду