.

.

YUMBOR Дрвени Daisy Цвет Исечок Дома Знак Décor Кујна Tabletop Камин Mantel Централен Декорација Слободни Стои Селски Дрво Исечок Писма Акценти Табела Врвот Полица

YUMBOR Дрвени Daisy Цвет Исечок Дома Знак Décor Кујна Tabletop Камин Mantel Централен Декорација Слободни Стои

DEN 2344.80

Количина на стоки
Достапно на барање

DAISY ДРВЕНИ ДОМА СИ-азбуки дрво знак искажува збор ДОМ во сите големи букви; направени од премиум дрво и мерки 15.75"Lx2.25"Wx7.25"H. ДОМА ДЕКОРАТИВНИ ЗНАК ЗА МАНТИЈА & ТАБЕЛА ОРКЕСТАРОТ-античкиот исечок дома знак карактеристики исечок букви од дома со бар база во ширина од 2 инчи, рака-насликани со катастрофа изглед.СЕЛСКИ ДЕКОРАТИВНИ ДРВО ЗНАК-декоративни пошумениот дома знак има 2" широк база бар и тоа може да биде прикажана на каминот mantel, tabletop, кујнски пултови.ДЕКОРАТИВНИ ДОМА ПИСМА ОРКЕСТАРОТ-дрво дома писма décor е одличен додаток за дневна соба, dinning соба, кафе соба, ден, итн.HOUSEWARMING ПОДАРОК - Дрво ДОМА знак е голем подарок идеја за housewarming Денот на Мајката, Таткото Ден, birthday (роденден), бебе туш, годишнини, Божиќ, итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ