.

.

5 Пак Многоцветни Водоотпорен Сува Вреќи, Лесни Отворено Сува Кеси Крајната Сува Кеси за Рафтинг Пловењето Кампување (1.5 L, 2.5 L, 3.5 L, 4.5 L, 6L)

5 Пак Многоцветни Водоотпорен Сува Вреќи, Лесни Отворено Сува Кеси Крајната Сува Кеси за Рафтинг Пловењето Кампување

DEN 907.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Висок Квалитет : сува торба се направени од полиестер и СТП обложување, водоотпорен и издржливи.Различни Димензии : 1.5 L+2.5 L+3.5 L+4.5 L+ 6 L,различни големини водоотпорен перница може да ги исполни вашите различни потреби.Лесни & Преносни На : водоотпорен перница е лесен и може да се здипли во мали димензии за лесно носење.Широк Апликации : Suittable за storaging облека, книга и пари.Совршен за Canoeing, пловењето,кампување и Пливање.Уникатен Дизајн : Целосна линија лепак притискање на процесот и професионални водоотпорен се тркалаат дизајн и buckled отворање кои може да ги задржи вашите вредности безбедни од вода.Различни големини на водоотпорен сува кеси ќе ги задоволи вашите различни потреби.Сува кеси може да ги заштити вашите лични предмети од прашина, мраз и ветер.

Деталните информации

Material:
Polyester Color

Тие исто така купуваат со овој производ