.

.

Romwe Жените Повик за Широка Нога Високо Половината Врзани Полите Сомотски Панталони со Џебови

Romwe Жените Повик за Широка Нога Високо Половината Врзани Полите Сомотски Панталони со Џебови

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Најлон.Копче затворање.Сомотски meaterial, не водат, удобен и топол.Повик шорцеви карактеристики странични џебови,обезбедени ракави, патент и копчето пред половината.Елегантна и симпатична, лесно се поклопува со вашата маица,блуза,чизми,и др.Совршен за секојдневно носење и бизнис и слично.Половината Големина : XS-26.8", S-28.3", М-29.9", L-32.3", XL-34.6".Големина на Табела : Pls им овозможува на 1-3cm мери грешка, подобро се однесуваат на нашиот големината водич подолу за точноста пред да нарачате.XS : Половината Големина : 26.8", Должина : 14", Хип Големина : 36.6" S : Половината Големина : 28.3", Должина : 14.2", Хип Големина : 38.2" М : Половината Големина : 29.9", Должина : 14.4", Хип Големина : 39.8" L : Половината Големина : 32.3", Должина : 14.7", Хип Големина : 42.1" XL : Половината Големина : 34.6", Должина : 15", Хип Големина : 44.5".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ