.

.

ADXCO 2 Пакет Обоените Гума Бендови, Еластична Растеглив Бенд Топката Документ Организирање за Канцеларија, Дома, 300 Парчиња

ADXCO 2 Пакет Обоените Гума Бендови, Еластична Растеглив Бенд Топката Документ Организирање за Канцеларија,

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакет : ќе добиете 2 еластична бенд топката со околу 300 парчиња обоени гума бендови, што е за 100 g, околу 150 гума бендови на топката; изработени од природна гума, нудат сигурен сила и повторно употребливи погодност.Избрани бои : постојат 6 различни бои на оваа еластична бенд топка : сина, жолта, зелена, црвена, бела, виолетова, шарени бои се направи сте во добро расположение, и многу погоден за свој DIY личен уметнички занаети проекти.Сигурен материјал : изработени од еколошки материјали со добра еластичност, нудат сигурен сила, и висока температура отпор, анти-стареењето и силен отпор.Практичен дизајн : шарени гумени бендот топки се обновливи флексибилни додатоци кои може да бидат одземени или парчиња додадени како што е потребно, додека одржување на топката со цел, дизајнот на гумени бендот е многу погодно за на корисниците да вратоврска или се зацврсти на различни елементи заедно.Широка примена : овие гумени бендот топки се соодветни за вашиот дом DIY потреби или вашиот личен уметнички занает проект, со предностите на многу флексибилни и издржливи доволно, тие не се лесно да се заменат или да се носат под притисок кога обврзувачки заедно предмети кои имаат поголема ширина, на тој начин што ги прави многу сигурен. 1. Изработени од природна гума, нудат сигурен сила и повторно употребливи convenience2. Овие гумени бендот топки се соодветни за вашиот дом DIY потреби или вашиот личен уметнички занает project3. Дизајнот на гумени бендот е многу погодно за на корисниците да вратоврска или се зацврсти на различни елементи заедно.

Деталните информации

Material:
Elastic Fibre
Color:
colorful
Size:
about 4 cm of the diameter
Please allow that there might be slight color difference between the pictures and the actual product :

Тие исто така купуваат со овој производ