.

.

Goodthreads Мажи 5-Pack Шарени Чорапи

Goodthreads Мажи 5-Pack Шарени Чорапи

DEN 381.60

Количина на стоки
Достапно на барање

80% Памук, 19% Најлон, 1% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Засилен пета и пети.Spandex врвот до пети.Еден бренд.Goodthreads' колекција на машка облека направена со нега зема носат-насекаде облека за да на следното ниво.Се создаде може да не-мис спарувања со долги и кратки ракави копчето надолу кошули во стандардни и тенок одговара, плус chino панталони и шорцеви направени од брчка-бесплатни не-железо ткаенина.Со овие класици-и Т-маици, поло маици, и outerwear да се коло од вашиот изглед-Goodthreads е вашиот одат-да за гардероба staples со стилот што го сакате.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ