.

.

RechicGu Западен Тексас Longhorn Бивол Управува Крава Черепот Кожа Родео Боло Врзување Вратоврска

RechicGu Западен Тексас Longhorn Бивол Управува Крава Черепот Кожа Родео Боло Врзување Вратоврска

DEN 227.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Кожа Должина : 102cm(40") / Совет : 3.3 cm(1.3") / Бул : 4cm x 3.6 cm(1.57"x1.42").Стил : Племенски,Изјава,Art Nouveau,Арт Деко,Фенси Облека. **100% ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ** - за Разлика од другите компании, НИЕ СТОИМЕ зад нашите бренд Rechic Gu и да се обезбеди 100% целосна гаранција за враќање на парите, Ако За Било која Причина, Не Апсолутно Љубов на вашиот накит, само нас контакт и ние ќе направиме се апсолутно.Погоден за повод : Партија,Модна ревија,Слика,Свадба,Свадба,Матурска.и така натаму.Пакет & Превозот : 1pc и Подарок Кутија Со следење Бр.Art Nouveau стил ,Арт Деко стил ,Фенси Фустан стил ,Кич и така натаму тоа е за прилики како Партија,Модна ревија,Фото,Назад на Училиште,Матурска.и така на посебен подарок за вашата сопруга,мајка,пријателка,ќерка,баба,најдобар пријател,деца дури и себе си на Св. Валентин, Велигден Божиќ ден,Роденден,Годишнина ,Ден на Независноста,Ден на Трудот,Денот на Благодарноста,Нова Година е Ден и ден на мајката за да го прослават оние фестивал одмор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ