.

.

Преносни Мини Табла Easel - Виси Магнетни Сува Избрише Lapboard Комплет - Вклучува 4 Маркери, 4 Магнети, и 1 Гумичка (11.75 x 15.875 Инчи)

Преносни Мини Табла Easel - Виси Магнетни Сува Избрише Lapboard Комплет - Вклучува 4 Маркери, 4 Магнети, и 1

DEN 1015.20

Количина на стоки
Достапно на барање

КВАЛИТЕТОТ ЗАНАЕТ - Нашите 11.75 x 15.875 инчен виси магнетни сува избришете одбор е цврсти доволно да минатата година по година, совршено големина за ѕид екранот, лесно брзо да се отстрани за рацете на демонстрации.Двојно двострано.Одборот е магнетни (магнети се држи до одборот, но одборот себе не се држи до метал).ВКЛУЧЕНИ - Нашите комплет содржи двојно-еднострани одбор со 4 прилагодливи закачалки, 4 сува избрише маркери со магнети, 4 круг магнети и гумичка.РАЗНОВРСНА - одборот може да бидат обесени вертикално или хоризонтално, максимизирање својата апликација за сите ваши потреби.ЕДЕН ПАКЕТ - Совршен за лична употреба во домот, homeschool или во училница.Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР - Наставници љубовта нашата кола!Тие се фантастични подароци за првата година на наставниците или практични назад на училиште наставникот благодарност подароци.Спроведување на вашето училница со стил и леснотијата со GSM Брендови виси сува избришете одбор.Нашите комплет доаѓа опремен со маркери, магнети и гумичка.Одборот карактеристики 4 прилагодливи куки, па може да се обеси вертикално или хоризонтално.Едноставен, елегантен дизајн го прави практична настава алатка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ