.

.

Кливленд Чешми 40008 Две се Справи со Кујна Тапа Замена Топло-страна Кертриџ

Кливленд Чешми 40008 Две се Справи со Кујна Тапа Замена Топло-страна Кертриџ

DEN 455.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Кливленд Тапа Група керамички диск кертриџ жешко црвено - 561070. Ова е многу издржлива.Ова е произведен во кина.Црвено Температура Индикатор. 28 mm, Bagged.Опис на производот Како бренд посветен да им служи на потребите на мулти-семејството пазарот, CFG (Кливленд Тапа Група) обезбедува вистинска вредност во кујна и бања чешми, showerheads и во ѕид вентили, со силна основа во дизајнот, дистрибуција и сервиси.Од Производителот Како бренд посветен да им служи на потребите на мулти-семејството пазарот, CFG (Кливленд Тапа Група) обезбедува вистинска вредност во кујна и бања чешми, showerheads и во ѕид вентили, со силна основа во дизајнот, дистрибуција и сервиси.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ