.

.

Деца Мотоцикл Оклоп Одговараат на Заштитна Опрема Градите на ' Рбетот Назад Заштитник Рамо, Рака Лактот Коленото Заштитник Влошки за Мотокрос Трки Скијање игри со ?

Деца Мотоцикл Оклоп Одговараат на Заштитна Опрема Градите на ' Рбетот Назад Заштитник Рамо, Рака Лактот Коленото

DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајниран да биде Флексибилен и Удобна,Лесна за Употреба Еластичен Појас Ремени со Кука Јамка Затворање.Оклоп Вест : 43cm*33cm, Коленото Заштитник : 30cm*15cm, Лактите Заштитник : 26*9cm(Погоден За 3-12 Години Деца).Рамото и Лактот Заштитници се Направени од Високо Еластична Пена Материјал,Дише,Sculpts на Телото и Обезбедува Голема Струење.Тврда Гума на Градите и Грбот Влошки,Увозот Лепенка,Милион Пати Паста Не Fluffing,Без ограничување на арм движење нуди големо влијание и отпорност на триење за да се задржи на децата за безбедност.Погоден за Трки,Мотокрос,Mototcycle,Скејтборд,Скијање,уметничко Лизгање,Снег,off-road итн отворено спорт. - - Материјал : ЈП Школка,Пена Амортизирање Слој,Еластична Бенд,Дебели Сомот - - Боја : Сина,Црвена,Црна - - Size : Една Големина, Оклоп Вест : 43cm*33cm, Коленото Заштитник : 30cm*15cm, Лактите Заштитник : 26*9cm(Погоден За 3-12 Години Деца) - - Тежина : околу 880g - - Градите заштита : градите е голема површина компресија подлога, подобрување на градите breathability, удобно и дише, носат-отпорни, - - Метал патент, носат-отпорни, и издржливи, дебели сомот, носат практични - - Рамо за заштита : анти-падот шок за заштита на рамо - - Пакет : 1 X Оклоп Вест + 2 X Коленото Влошки + 2 X Лактот Влошки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ