.

.

60Pcs Црна Агол Заграда, 2x2 Тешки Црна Агол голема Заграда, Дебелина 3ММ Метал Агол Загради за Дрво, На 90 Степен Железо Полица Заградата Заеднички Агол Fastener за Мебел Сто

60Pcs Црна Агол Заграда, 2x2 Тешки Црна Агол голема Заграда, Дебелина 3ММ Метал Агол Загради за Дрво, На 90

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【60 PCS ТЕШКИ АГОЛ ЗАГРАДИ】црна агол протези се изработени од високо квалитетни леано железо, 3-Слоеви Мат Црна заврши и мазна површина, корозија и ' рѓа отпор. 【2"x2" ИНЧЕН L ФОРМА ЗАГРАДИ】Пакет вклучуваат 60 x Полица Поддршка Агол Загради, Големина : 2"x 2", Дебелина : 3ММ/0.12", Дупка Квалитет : 4;Дупка Кол : 5 MM/0.2". 【СИЛНА ВЧИТУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ】3ММ супер дебела, се подебели од друг агол протези на пазарот; На подебели агол загради се обезбеди поголема товарот капацитет и повеќе издржливост. 【КРУГ АГОЛ И COUNTERSUNK ДУПКА ДИЗАЈН】Круг завршува и countersunk овозможи l заградата да биде рамен по завртка се инсталирани, без изданија да предизвика гребнатини. 【КРУГ АГОЛ И COUNTERSUNK ДУПКА ДИЗАЈН】Круг завршува и countersunk овозможи l заградата да биде рамен по завртка се инсталирани, без изданија да предизвика гребнатини.Црна L Протези се изработени од тешки леано железо, корозија и 'рѓа отпор, идеален десен агол загради за зајакнување и поправка на дрвен мебел, публикации, прозорец, маса и кабинет(поставување на 60 L Форма Загради) Црна L Форма Загради Спецификации : Стил : 90 степени Агол Загради Материјал : Леано Железо, Тешки и Силна Боја : Црна Заврши, Рѓа Отпорни Вкупната Големина : 50 х 50мм /2" x 2" (L*W) Дебелина : 3ММ/0.12" Монтажа Дупка Кол : 5mm/0.2" answer : ___________________________ NOTE : Завртки не вклучува Пакет Содржина : 60 PCS Црна Агол Загради Црна L Форма Загради Карактеристики : -Направени од тешки леано железо, силна вчитување капацитет и ' рѓа отпорни-Лесно да се инсталира; полица загради само треба да се зезнав на Идеален за брзо и лесно поправка на дрво, мебел -Поврзување на мебел заеднички агол одбор и намалување на бучава на тресење -DIY вашиот мебел, како што се публикации, кабинет, маса, гардероба, стол, маса -Широко се користи во дом, хотел, ресторан, работилница, простор за складирање, фабрика области и така натаму.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ