.

.

Сирена Торта Topper,Since1989 Сирена торта Topper за Бебе Туш, Под Морето, Brithday Партија. Сирена Роденден на Материјали услуги Декорации

Сирена Торта Topper,Since1989 Сирена торта Topper за Бебе Туш, Под Морето, Brithday Партија. Сирена Роденден

DEN 182.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Перфектна за Под Морето и Сирена Тема Партија - се Создаде Симпатична и Единствена партија со ова Сирена Cupcake Toppers.Пакет : вклучува 1 x среќен роденден сирена, 1 x сирена 2 x сирена опашка, 1 x seasheel, 1 x морска ѕвезда, 1 x seahorse.Направен од висок квалитет на сјајот cardstock, безбедно и издржливи.Големина : Среќен роденден сирена 5.3*9 инчен; Сирена опашка 6.3*2.16 инчен; Seahorse : 5.34*1.57 инчен; морска ѕвезда : 5.12*2.36 инчен Seashell:4.92*1.97 инчен。.За ова сирена торта toppers, ако имате било dissatifaction, pls ве молиме контактирајте со нас,вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Сирена Торта Topper,Since1989 Сирена торта Topper за Бебе Туш, Под Морето, Brithday Партија.Сирена Роденден на Материјали услуги Decorations Package includes1 pc сирена торта topper 2 парчиња сирена опашка topper 1 buc морска ѕвезда topper 1 buc морска школка topper 1 buc meimaid topper1 компјутери seahorse Note : cupcake toppers се направени на квалитет на хартија, па ве молиме да не ги ставите овие торта toppers во рерна, наменет за декорација само.За ова сирена торта toppers, ако имате било dissatifaction, pls ве молиме контактирајте со нас,вашето задоволство е нашиот прв приоритет.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ