.

.

SSLine Високи Дрво Ноќната 2-Ниво Chairside Крајот на Маса со Фиока и Полица Браун Заврши церемонијална облека Ноќни Акцент Табела Дневна Соба и Спалната соба Троседот Стр?

SSLine Високи Дрво Ноќната 2-Ниво Chairside Крајот на Маса со Фиока и Полица Браун Заврши церемонијална облека

DEN 1487.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Складирање Полица Простор Димензии : (12.Пакетот Вклучува : .35)" (L x W x H).Дизајнот филозофија на овој ноќни табела мебел е да биде едноставна, но паметни!Тоа ќе се подобри естетика на вашиот дом, оркестарот со неутрална боја и едноставен стил.56)" (L x W x H)Фиока Димензии : (12.План започнува на датумот на купувањето.Одличен додаток на вашата спална соба оркестарот, обезбедување на вас со повеќе погодност. 1 x Настава.Целокупната Димензии : (18.Целокупната Димензии : (18.Кој класичните линии, солидна платформа, и акцентирани со тркалезни дрвени или метални рачки, оваа акцент маса е сигурен за да ги импресионираат!.Фиока Димензии : (12.25 kg Треба Собрание : Yes.Мазна tabletop, лесен за чистење.Нејзините дише материјал овозможува да се користи во затворени простории или надвор, на патио во врска со отворено мебел.Скриени складирање под врвот за ќебиња, игри, remotes и многу повеќе. ◆◆Иам елегантен и стилски церемонијална облека дизајн, високи каучот од страна на маса може да се користи за да се прикаже potted растенијата и/или продавница телефон;.Целокупната Димензии : (18.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Flatwoven да го даде кадифен и природни сисал се погледне.56)" (L x W x H).Нејзината мазна линии и исклучителен дизајн, што е доволно да се направи вашиот дом изгледа едноставен, но стилски.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Материјал : МДФ Wood Color : Браун (Pls имајте на ум дека бојата не е, всушност, еспресо, повеќе да се полесни од еспресо.Куп : Полипропилен - Поддршка : Полипропилен - Ткаат : Машина Направи (Моќ-Loomed) - Направени во : Турција.35)" (L x W x H)Складирање Полица Простор Димензии : (12.Спецификација : . ◆◆ Телефонски маса има полица совршен за редење телефон книги, и малата фиока да се задржи notepad и пенкало погодно подвиткано далеку;.56)" (L x W x H).Заштитени од исчезнува поради сончева светлина.Хуманизирано заоблени ивици дизајн за да се избегне дете bruising;.Седи на троседот или стол, можеби ви треба една шолја кафе или чај на дофат на маса.Перат/лесно да се чисти.Големина во ФТ : 8' 0 x 10' 0 - Големина во СМ : 245x305 - Куп Висина Висина кога се отвори : 24.56)" (L x W x H).Преносливи со подароци.Дрвен материјал го прави ноќ стојат стабилна и елегантни, и фиоки се одвива непречено на метал глајд модели со вграден безбедност запира.Отворени полици за дополнителни чување и прикажување на почетниот décor. ◆◆Целокупната Акцент Табела големина е 18.Тежина : 18.Полипропилен.96)" (L x W x H)Тежина Капацитет : Горниот Панел : 8kg, Складирање Полица : 4kg Weight : 18.

Деталните информации

Material:
MDF Wood

Тие исто така купуваат со овој производ