.

.

РОНДО Женска Лесна Microfibr Дрзок Бразилецот Намали Секси Бикини Најлон долен Веш Гаќи

РОНДО Женска Лесна Microfibr Дрзок Бразилецот Намали Секси Бикини Најлон долен Веш Гаќи

DEN 1128.00

Количина на стоки
Достапно на барање

93% Најлон, 7% Elastane.Направен во УКР.Машина За Миење.Секси дрзок бразилски бикини гаќи со минимално покритие, Дрзок Бразилецот се Намали и на ниски пораст дизајн го прави вашите нозе да изгледаат impossibly долго, додека доверба за да го прикажете вашиот облик облини и bottocks.Лесна бикини гаќи, направен од висок квалитет на микрофибер материјал, многу еластичен, мазна, и дише и меки, лесни.Најдобри гаќи удобност за womans, дами, тинејџерски девојки.Големината (Мали-Средни вклопува 32, 33, 36) (Големи се вклопува 36, 38, 40) Прв пат се МИЈАТ ОДДЕЛНО.Машина За Миење.Секси дрзок бразилски бикини гаќи со минимално покритие, Дрзок Бразилецот се Намали и на ниски пораст дизајн го прави вашите нозе да изгледаат impossibly долго, додека доверба за да го прикажете вашиот облик облини и bottocks.Лесна бикини гаќи, направен од висок квалитет на микрофибер материјал, многу еластичен, мазна, и дише и меки, лесни.Најдобри гаќи удобност за womans, дами, тинејџерски девојки.Големината (Мали-Средни вклопува 32, 33, 36) (Големи се вклопува 36, 38, 40) Прв пат се МИЈАТ ОДДЕЛНО.Машина За Миење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ