.

.

Под Оклоп Жените Руно Панталони

Под Оклоп Жените Руно Панталони

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Armour Руно е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој ви држи топло & удобно.Спакувани еластична корселе со надворешни drawcord.Отворен рака џебови.Armour Руно® е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој ви држи топло & удобно.Спакувани еластична корселе со надворешни drawcord.Отворен рака џебови.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ