.

1 или погоре, и Bluetooth 4.Различни АДАПТЕРИ за Да Одговараат на Вашите Style There Има 10 Различни Екранот UI Да Одг

Со елегантен, модерен дизајн, брилијантен 1.28" OLED дисплејот.Нерѓосувачки челик површина, прецизност laminati

[Големи екран] Голем екран криви површината проширува полето на визија, 1.91 инчен TFT боја full touch дисплеј, с

Кожатаfriendly рака направени од силикон, па е елегантен и светлина да се носат (содржината на силика гел е п

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Механички Се Види Раце & Боја На Екран Осетлив На Допир.Отчукувањата На Срцето Мониторинг & Активност Сл

Слушнете за Apple Музика и Apple Објави.Тој нуди повеќе опции за поврзување, вклучувајќи : Bluetooth, WiFi, и NFC, за да

Сребрена не ' Рѓосувачки Челик рака.Метал случај, Црна dial.Кварц движење.Случај дијаметар : 42mm.Отпорен на

Информации Потсетник Постојат функција им овозможи на прекинувачи на СТАН страна и настани како што се

Нов објект.Идеален за замена на батеријата на вашиот паметен часовник.Висок капацитет 380m Ah литиум батер

Спиење Следи Види : Автоматски ги следи и анализира спиење quality7 Стилски и едноставен изглед, 1.Времето на

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm).Екопријателски меки силиконс

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm).Екопријателски меки силиконс

СТАН јазик ● дански, англиски, руски, бугарски, Bokmal, норвешки, Хинди, Индонезиски, германски, италијански

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

На goodnights остатокот прави да се енергични и енергични на целиот ден.SMS Примајте и Одговарајте од Smart Watch –

(Тоа се појавува само ако сексот беше поставено како женски) Ултрадолго траење на Батеријата Само за 2,5 ч

Останете поврзани каде и да сте со LTE Поврзување (LTE услуга е потребно).Се подготвени да се скрши вашиот wel

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја

1.47инчен full screen : 1.47инчен highdefinition висока осветленост на екранот, појасно и повеќе енергијаштедење, се пој

1 Мека, лесно да го инсталирате, нема да ја оштети да се види форма на заштита 2 Заштита на вашата опрема о

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја

Вграден GPS и континуирано отчукувањата на срцето : следење на срцето и да ги пратите на вашиот тренингот

1 Dual Bluetooth : 4.0 за пренос на податоци; 3.0 за телефонски повици 2 Истакнува : Музика; да се јавите или да одгов