.

.

GOBLES Жените Секси Шпагети Рака без Ракави Bodycon Midi Клуб Фустан

GOBLES Жените Секси Шпагети Рака без Ракави Bodycon Midi Клуб Фустан

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Чипка.Материјал : Ние дизајнот на оваа цевка midi клуб фустан со еластичен и мека ткаенина,лесни и дише, може да се покаже вашите бројки совршено.Стил : цевка,шпагети, bodycon,тенок фитинг, midi должина,без ракави, можете да ја прилагодите шпагети како вашата сопствена слика.ноќта,на плажа,во почетниот носат,clubwear,дневна облека,шопинг,денот надвор и така натаму.Можете да го носат само во лето, исто така, може да piar со твоите overcoat, јакна, фармерки,јакна,џемпери во другите годишни времиња.Големина : S=САД 4-6;M=8-10;L=12-14;XL=16-18. GOBLES е моден бренд кој е посветена да обезбеди висок квалитет на модата облека. "Квалитетот на прво место, углед прв, прв клиент," е нашиот бизнис филозофија.Ние секогаш ги почитуваат дизајн идеја на повеќето популарни и модерен облека во светот.Ние, исто така однос на клиентите искуство како бренд живот.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите 100% задоволство.Ние сме прва класа тим, дизајнери и фабрики.Ние гарантираме за квалитетот на секоја од нив.Ние обезбедуваме брза испорака и професионални услуги за да се обезбеди дека имате добар шопинг искуство.Нашите Испорака премиер : испораката е fullfillment страна .Според вашето барање, тоа има поинаков избор.Забелешка Според различни светлина и компјутерски монитор, вистинската боја може да биде малку поинаков како слики.Покрај тоа, поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 см грешка.Се надевам дека ќе може да го разбере!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ