.

.

RosyOcean Heavey Должност 2 NPSH Оган Црево Млазницата со 2 x 2 Инчни Алуминиумски Camlock Фитинзи Оган Опрема Industial Спреј Џет Магла Млазницата

RosyOcean Heavey Должност 2 NPSH Оган Црево Млазницата со 2 x 2 Инчни Алуминиумски Camlock Фитинзи Оган Опрема

DEN 1127.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа 2" NPSH оган млазницата ќе го поврзете само со еден 2" NPSH / NPT црево, не NST /NH црево.Црвено поликарбонат тело со гумен браник, месинг матични и 2 инчни алуминиумски cam заклучување fitings.Термопластични постојан проток на магла млазницата.Обезбедува во согласност волумен на било спреј агол.За употреба до 100 psi (вода само); Приближна литри во минута (GPM) - 60; Приближната оддалеченост - 70 метри.За оган борец пожарникар станица градина, исто така, за зелена куќа апликации, прашина потиснување, и да исчезне за ладење.Боја : Со Две Camlocks.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ