.

.

Украси елката Направи Круг Funk X-mas Рок Акрилик Голема Дома Декор - Invert Дизајн за Празници, Партија Декорација, Дрво Украси, и Настани

Украси елката Направи Круг Funk X-mas Рок Акрилик Голема Дома Декор - Invert Дизајн за Празници, Партија Декорација,

DEN 1696.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Дијаметар 2.8 инчи.Нашите акрилик украси се направени од високо-квалитетни пластични, не-токсични и без мирис, цврст и здрав, скршен-отпорни, трајни и обновливи, отвори лесно и цврсто затворена.Дизајниран со малку прстен на топката за лесно да виси.Вие само треба да се нишка на twine преку дупка и се закачи топката на било palce ви се допаѓа.Ова е доверба за сувенири за следните неколку години.Нашиот божиќ украси се поставува едноставно во стил и да се обезбеди професионална и исклучителен подарок пакување.Совршен за вашата внатрешна и надворешна Божиќ украси.Деца и Возрасни, дури и вашите соседи ќе уживате во гледањето на овој жив Божиќ Топката Украси.Уживајте во кавга слободен празник!Поминаа Божиќ одмор со вашето семејство!.Божиќ украси се направени од еколошки, лесни, трајни ПВЦ смола материјал, не се кршливи, не се влошува со текот на времето, нема чуден мирис, и безопасни за деца.Тоа доаѓа со панделка кои можат да бидат обесени на елка украси или во својата куќа во текот на целата година да се зголеми празнична атмосфера и донесе среќа и задоволство на вашето семејство.Ние обезбедуваме гаранции за нашите производи, Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ги разреши вашите дилеми, брзо и ефикасно.жива музика повторно бран дизајн град пиперка одлично во топла адут направи maga срцето funk црвено студ смешно нови мем chilli.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ