.

.

FunTags 6FT /4FT Рефлексивни Најлон Куче Поводник со Мека Поместена Рачка за Обука,Одење Води за Големи, Средни & Мали Кучиња

FunTags 6FT /4FT Рефлексивни Најлон Куче Поводник со Мека Поместена Рачка за Обука,Одење Води за Големи, Средни

DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно на барање

УДОБНОСТА ПОМЕСТЕНА се СПРАВУВА со : Лесно за контрола поместена се справи со е удобно на вашата страна.Само да уживаат во чувството прошетки со вашето куче и да се заштити вашата рака од јажето изгори.РЕФЛЕКСИВНИ И НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛИ : Најлон материјал со висока густина webbing да додадете издржливост.Прозрачна рефлексивни провира низ целиот куче leashes го подобрува супер висока видливост и ќе биде одраз кога светла сјај на нив во текот на ноќта.Одење во темнината ќе биде безбедно. 360° РОТИРАЧКИ ЗАТВОРАЧ : Вртливата затворач спречува поводник од извртување и куче добивање испреплетени, дозволувајќи им на вашето куче да се добие доволно слобода.можете да добиете добра контрола на вашиот кучиња.ИДЕАЛНА ДОЛЖИНА И ШИРИНА : 6ft долго поводник им овозможува на вашето кутре да имаат доволно простор да одиме.На 3/4"(2.0 cm)ширина погоден за мали до средни кучиња, 1.0"(2.5 cm)ширина погодна за средни до големи кучиња.СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА : Ова кучиња поводник е единствен производ.Ние направи најлон јака во различни бои за да одговараат на нашите убави поводник.Појавување на јака е достапна по барање на asin "B08 B1 L7 X6 T ".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ