.

.

Карма Мириси Премиум Сандаловина Миризливи Кесички за Фиоки, Плакари и Автомобили, Убави Свежи Мирис, Многу од 12 Кеси

Карма Мириси Премиум Сандаловина Миризливи Кесички за Фиоки, Плакари и Автомобили, Убави Свежи Мирис, Многу

DEN 358.80

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРЕКРАСЕН МИРИС.Држи вашата облека и постелнина мириса свежо, ги елиминира непријатните мириси.Изберете од шест мирис опции, лаванда, роза, јасмин, сандаловина, пачули, и ванила.АРОМАТЕРАПИЈАТА.Смирувачки и релаксирачки, тие може да се користи за арома терапија за да го негуваме и да го стимулира телото и душата.МУЛТИ УПОТРЕБА.Може да се користи за фиоки, плакари, шкафови, перење кошеви, гардероби, багаж бања, автомобил, долг или краток рок на чување, и ѓубрето лименки.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ.Долготрајни арома, со висок квалитет, секој sachet доаѓа во убаво дизајнирана торба што ќе го направи за совршен подарок.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ.Многу од 12 кесички, секој Sacket има 20g. (0.7 мл.) Индивидуални Sachet големина : 7.5"L x 5"W 1"Д инчи.Боја : Сандаловина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ