.

.

DVI спојка женски женски пол промени bulkhead планината адаптер (црното злато позлатен) 2 Пакет

DVI спојка женски женски пол промени bulkhead планината адаптер (црното злато позлатен) 2 Пакет

DEN 292.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Спојување на две DVI уреди преку bulkhead.Може да се користи како спојка или bulkhead планината адаптер.Злато галвански контакт иглички за да се минимизира сигнал на косата.Жичен директно преку за храна-преку апликации.Ултра Тенок големина украсениот пластична конструкција.Зошто оваа DVI спојка(DVI-I Женски женски спојка) ?Ултра Тенок size Moulded пластична конструкција.Ова се осигура делови за да биде посилен од другите слични големина, но ултразвучно тип couplers.Оваа DVI Женски Bulkhead Адаптер е компатибилен со : DVI-I Single/Dual-Link DVI-D Single/Dual-Link DVI-машки connectorsand се bulkhead mountable за да се овозможи спојување на две DVI кабли преку bulkhead.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ