.

.

Kodiak Колачи Протеини Палачинка Моќ Колачи, Flapjack & Вафли Печење Микс, Темно Чоколадо, 18 Унца, Пакет од 3

Kodiak Колачи Протеини Палачинка Моќ Колачи, Flapjack & Вафли Печење Микс, Темно Чоколадо, 18 Унца, Пакет од

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ќе добиете Пакет од (3) Kodiak Колачи Протеини Палачинка Моќ Колачи, Flapjack и Вафли Печење Микс, Dark Chocolate, 18 Унца.Направени со целата пченица и овес брашно, и се одликува со 14g протеини по порција.Направени со Не-ГМО состојки.До протеинот да 18g со додавање на млеко или 12g со додавање на млеко & јајце.Користете Моќ Колачи како цело зрно алтернатива на брашно во сите ваши омилени печење рецепти.Стил : Темно Чоколадо - Пакување од 3.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ