.

.

Ну Аква Висок Капацитет 1/4 Брзо се Поврзете 5,000 GAL Внатрешно Фрижидер Вода Филтер Систем

Ну Аква Висок Капацитет 1/4 Брзо се Поврзете 5,000 GAL Внатрешно Фрижидер Вода Филтер Систем

DEN 718.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Се ТРАНСФОРМИРА во ВАШАТА ВОДА : Nu Аква Висок Капацитет 1/4" е внимателно дизајниран да се направи со вода вкус голема додека правејќи го безбедно од опасни загадувачи стандард фрижидер филтри не може да се отстрани од вашата вода од чешма.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Кој 1/4" брзо се поврзете фитинзи овој филтер се инсталира рок од неколку минути.Само приклучете се на вашата вода линија и искуство одличен вкус вода на побарувачката во вашиот фрижидер, мраз создателот, вода кулер, RV, camper или дури и чамци.СУПЕРИОРЕН ФИЛТРАЦИЈА ТЕХНОЛОГИЈА : Ова внатрешно фрижидер вода филтер ги отстранува Олово, Тешки метали, Хлор, Меркур, ПРЕСТАПНА е, TMH е, VOC е, Glyphosate, Хром, 6, Trihalmethanes, Детергенти, Turbidity, непријатни мириси и лош вкус.Филтер трае 3 години или 5.000 Литри и да не го намали вода под притисок.ЗАБЕЛЕШКА : Работи со 1/4" JG и 1/8" PEX цевки / Користете само со ладна вода / Не е препорачливо за добро вода, сол тешка вода, или омекнат вода.Болните од страшно дегустација на вода што доаѓа од вашиот фрижидери вода диспензерот?Со НУ Аква 1/4" Inline Брзо се Поврзете Фрижидер Филтер ќе биде во можност да се ослободи од 99% од загадувачите кои го прават допрете вода и мраз од вашиот фрижидер вкус и мирис страшна.Во минатото, youd треба скапа фрижидер со вграден филтер или водоводџија да се добие пристоен дегустација, хранливи вода од диспензерот.Со оваа ниска цена, лесно да го инсталирате вода филтер ќе се ослободи од загадувачи на воздухот.Овој филтер, исто така, остава зад себе корисни минерали во вашето вода кои други филтри чистење надвор.Тоа значи дека вашата фрижидери вода и мраз, нема само да се земе добра, itll биде добро за вас, премногу.Има никаква причина зошто вашиот фрижидери вода не може да биде толку голема како флаширана вода, и со НУ Аква 1/4" Inline Брзо се Поврзете Фрижидер тоа може да биде.Ќе ги добиете сите исхрана сакате надвор од вода, оставајќи вашиот пиење на вода и мраз во потрага на добри и дегустација дури и подобро.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ