.

Ако сакате да се чисти темелно по долгорочна употреба, можете да натопете ја во топла вода како за перењ

Редовни чување на предмети ќе направи да соба уредни и чисти.Кога се гледа на уреден дом, тоа создава чув

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

Голем Капацитет : Совршен за домаќинство користите за да ги зачувувате валкана облека, детски играчки, к

Издржливи Квалитет : SOUJOY Чување на кутии се направени од издржлив висок квалитет на храна безбедно BPA free

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

Лесно за чување,лесен и доволно големи за да се носат многу алишта.Најдобро перење кошница на пазарот.Из

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

ALUMIUM ДРШКА СО МЕК ЗАФАТ издржлив и лесен за носење.МАТЕРИЈАЛ Висок Квалитет Polyeste.Мултифункционален : Не

Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Не се деформира

100% Полиестер.Злато Свила Божиќ Перење Забавува Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Со Јп Слој Во Вн

МултиЦел Чување На Кутии : На Перење Забавува Обезбедува Атрактивно Решение За Многу Складирање Потреб

Големина : голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал : 300 D Оксфорд

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

Лесен за користење : за перење кошница е свитлива и опремени со една рачна ташна.Тоа е многу погоден за у

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Мултифункционален : Овој плоштад перење кошниц

МЕРЕЊА 13" Широк x 19" Висока.Мулти цел кошница организаторот за перење, играчки, книги, крпи.НАПРАВЕН ОД Ви

1 Дизајн : Модерна Домот На Чиста Линија Две Тон Унисекс |1 Единствена Интегрирана Рачка, Дизајн Барел Обл

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

Застане на сопствените, лесен и здрав.лесен за рака и да се движат.Еколошки материјали се свежи и невкус

На колонист е направен од 100% чист памук кабелот без вештачки состојки или хемикалии, силни и издржливи.Т

·Голем капацитет, може да го држат сите ваши облека, или може да се користи како складирање кошница за со

Нашите кошеви се направени од природни бамбус материјали и внимателно да се исткаени со рака.Карактери

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

Стилски и практични количка за перење кошница идеален за спалната соба или бања, Идеално за зачувување