.

.

JFtech Деканите Т Приклучок за Полнач 1 Маж и 4 Жени Plug Жица Паралелно Кабелот за Напојување Дистрибуција Кабел за РК FPV Quadcopter Автомобил енергетски Систем, Црвена

JFtech Деканите Т Приклучок за Полнач 1 Маж и 4 Жени Plug Жица Паралелно Кабелот за Напојување Дистрибуција

DEN 252.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Деканите Т Приклучок Конектор Паралелно Кабелот За Напојување Дистрибуција Кабел.Конектори : Деканите Т Plug Конектори , 1 Машки , 4 Женски.Жица : 14 AWG Меки Силиконски Жица за Машки конектор (100 mm ) и 18 AWG Меки Силиконски Жица за Женски конектори (100 mm ).Едната страна е Деканите Т Plug машки конектор за батерија излез , Другата страна е Деканите Т Plug женски конектор за ESC или други Електронски уреди текст.Се користи за РК Quadcopter енергетски систем , исто Така компатибилна со : други RC хеликоптер авион брод автомобил енергетски систем.Деканите Т Приклучок Конектор Паралелно Кабелот за Напојување Дистрибуција Кабел Конектори : 1 машки Деканите Т Приклучок за полнач 4 женски Деканите Т Plug конектори Жица : 14 AWG Меки Силиконски Жица за машки конектор (100 mm ) и 18 AWG Меки Силиконски Жица за женски конектори (100 mm )Вкупно Жица Должина : 200 mm Една страна, Деканите Т Plug машки конектор за батерија излез Другата страна е Деканите Т Plug женски конектор за ESC или други Електронски уреди текст Употреба за РК Quadcopter енергетски систем , исто Така компатибилен со : други RC хеликоптер авион брод автомобил енергетски систем Количина : 1.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ