.

.

Бамбус 2 Чекор Столче со Не се Лизга Чекор Гази и 2 Исечок Рачки

Бамбус 2 Чекор Столче со Не се Лизга Чекор Гази и 2 Исечок Рачки

DEN 1223.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Чекор Столче】 2-чекор столче со две исечок на менувачот, лесно да го зграби и да си одат. 【Стабилна Дизајн】 Вградени инсталација дизајн го прави нашето столче се повеќе стабилни и поцврсти, нема да се тресат кога ќе застане на. 【Не се лизга Дизајн】 Не се лизга нозе направи чекор столче остане во место. 【Круг Аглите】 Сите делови на столицата се заокружува да се спречи вас од bumping и повреда. 【4-месечен Гарантен】Сите наши Vae Fae 2-чекор столче доаѓа со исклучителна пакување и гаранција за 120 дена од датумот на купување.Нашите Vae Fae бамбус чекор столче е одличен избор кога ќе и член на вашето семејство треба малку екстра висина да застане.Својот лесен начин да се дојде до каде што е тешко да се постигне.Бамбус е одржлив и обновливите извори на материјал.На бамбус столче не е лесно да се деформира и попуштат.И повеќе трајни и здрав од пластични столица.Уникатни карактеристики на бамбус столици : Кул во Лето и Топло во Зима.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ