.

.

4 Кит Нож (ТЕШКИ - ФЛЕКСИБИЛНИ БЕСПОМОШНА ШИРОКА НОЖОТ) Боја & Ѕид Scraper - Јаглероден Челик - Ергономски Удобност Рачка - Совршени за Spackle, Ширење Стружење Ѕидови, Подови,

4 Кит Нож (ТЕШКИ - ФЛЕКСИБИЛНИ БЕСПОМОШНА ШИРОКА НОЖОТ) Боја & Ѕид Scraper - Јаглероден Челик - Ергономски Удобност

DEN 105.12

Количина на стоки
Достапно на барање

4" ЈАГЛЕРОД ЦВРСТИНА ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО - Во една Убава Огледува Полиран Финиш.СИЛНА & ФЛЕКСИБИЛНИ - Сечилото е Дизајниран со Совршен Износ од Flex што го прави Силен, Издржлив и Разновиден.ЕРГОНОМСКИ УДОБНОСТ РАЧКА - Мека Rubberized Ергономски се Справи Обезбедува Отпорност на Замор на Мускулите.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈ ПРОЕКТ, Вклучувајќи Spackling, Сликарство, се Шири, и многу Повеќе!. 100% ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Tarvol им го Гарантира на Сите на Производи и средства за Живот!. 4" Кит Нож.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ