.

.

Гел Леќа Почиста Комплет - (2) 2oz Око, Очила Почиста Гел Спреј + (2) Микрофибер Крпи за Чистење | Безбеден за AR Обложени & Сите Леќи, Екрани, Електроника (4oz Сина)

Гел Леќа Почиста Комплет - (2) 2oz Око, Очила Почиста Гел Спреј + (2) Микрофибер Крпи за Чистење | Безбеден

DEN 2344.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Специјален Гел Формула : Оваа нова гел формула е технолошки пробив колку сите средства за чистење на леќите се загрижени!За разлика од течни леќа средства за чистење, гел останува на објективот и тоа ќе се чисти вашиот леќи со подобрена ефикасност.Редеа-слободен Леќи & Екрани : објективот спреј и леќа избрише облека нема да го остави зад себе било ленти, филм, или smudges.Тоа е безбедно за употреба на очила, анти-рефлективен леќи, очила за сонце, телефони, таблети, компјутерскиот екран, лап-топ компјутери, апарати, и повеќе!.Безбедно и Ефективно За Сите Леќи : На eyeglass леќа почиста НЕ содржи Алкохол или Амонијак, па ќе добие кристално јасно резултат без гнили мирис и ефикасно ја чисти нечистотијата исклучите сите видови на леќи (вклучувајќи AR обложени!) и екрани.Очила Почиста Комплет Вредност Пакет : Секој комплет вклучува (2) шишиња на 8 мл + (2) 6 x 7 инчен обновливи корисна микрофибер крпи за чистење.Совршен За On-The-Go : очила за полнење е пренослив и ефикасна во остварувањето на редеа-слободен резултат за сите вашите леќи & електронски екрани & се вклопуваат во скоро секој торба или ташна, што го прави совршен за патување, одмор, патувања и ден денес се користи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ